Шокін їздить на Mercedes за 19 млн з номерами від Skoda – бізнесмен

Вівторок, 13 жовтня 2015, 16:15

Автомобіль Mercedes Benz S600L, на якому генпрокурор Віктор Шокін пересувався в сюжеті програми "Без парканів", коштує 19 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-чиновник і бізнесмен Олексій Тамразов.

За даними Тамразова, автомобіль надійшов у продаж лише в кінці 2014 року, він оснащений заводський бронюванням.

"Нетто вартість автомобіля в Німеччині близько 570 тис. євро. З урахуванням митних платежів, вартість в Україні становитиме близько 750 тис. євро, або близько 19 млн грн", – написав він.

За даними Тамразова, номерні знаки АА 8749 МН, під якими їздить Mercedes, насправді належать машині Skoda Octavia компанії "Унікредит Лізинг".

"Значить, як мінімум автомобіль в оренді у силових відомств і використовує номери прикриття", – підсумував він.

Вы знаете, что общего между Григорием Суркисом и Виктором Шокиным? Посмотрел я видео программы "без парканів", про уча...

Posted by Oleksii Tamrazov on Tuesday, October 13, 2015

У відповідь на запитання "Української правди" бізнесмен заявив, що не може представити підтвердження інформації про номери, оскільки отримав її неофіційно від ДАІ.

Пізніше користувач Яків Євгенович опублікував на Facebook скріншот з відео на YouTube за 2013 рік, на якому видно автомобіль Skoda з цими номерними знаками. Також цей номер визначається за Skoda сервісом eNomer.

 

Пізніше у компанії "Унікредит лізинг" на запит "Української правди" повідомили, що цей номер був зареєстрований за їхньою Skoda до 30 серпня 2014 року, після чого міг повторно використовуватися при реєстрації іншого автомобіля.

За даними журналіста Олексія Шалайского, який займається дослідженням державних закупівель, придбання цього автомобіля не проходила через "Вісник державних закупівель".

"Значить, якийсь добрий чоловік дає генпрокурору покататися. Згідно з новими законами – це корупція", – написав Шалайський на своїй сторінці у Facebook.

"Українська правда" намагалася отримати коментарі від ГПУ, однак жоден з телефонів прес-служби не відповів.

Як відомо, згідно з даними проекту "Без парканів", в 2014 році Шокін переписав свій особняк на невідому жінку. В ГПУ цю інформацію спростували.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...