СБУ затримали одеситку, завдяки якій "ЛНР" отримувала з Москви українські гроші

Вівторок, 20 жовтня 2015, 12:07

В Одесі співробітники контррозвідки Служби безпеки України у взаємодії з обласним управлінням СБУ перекрили канал фінансування так званої "ЛНР".

Як повідомляє СБУ, правоохоронці затримали місцеву мешканку, яка "у складі групи під керівництвом російських спецслужб забезпечувала легалізацію грошей, викрадених зі сховищ українських банків на тимчасово окупованих територіях".

"Помічені спеціальною фарбою гривні доставлялися з т.зв. "ЛНР" до Москви, де їх забирала жінка та ввозила на територію України. Потім вона відкривала рахунки, на яких шляхом махінацій розміщувала помічені гроші в українських банках. Зловмисниця за вказівкою кураторів періодично знімала кошти, переводила їх у валюту та повертала до Росії", - повідомляє СБУ.

Організатори каналу направляли кошти на фінансування незаконних збройних формувань терористичної організації "ЛНР", заявляє відомство.

Співробітники спецслужби блокували два банківські рахунки, на яких було понад 200 тисяч гривень.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших рахунків, відкритих для фінансового забезпечення терористичних організацій.powered by lun.ua