Шокін заявляє, що у МЗС до нього немає претензій

Вівторок, 27 жовтня 2015, 10:29

Генпрокурор Віктор Шокін заперечує інформацію про конфлікт з МЗС через ймовірного зриву безвізового режиму з ЄС.

Про це Шокін заявив в інтерв'ю Українським Новинам, відповідаючи на питання про те, що МЗС звинуватив недавно ГПУ у зриві безвізового режиму з ЄС.

"МЗС не звинувачував Генпрокуратуру. Це неправда. У мене була зустріч з Міністром закордонних справ України, на якій ця тема обговорювалася і до нас не було висловлено претензій. Про те, що МЗС не має претензій до Генпрокуратури, Павло Клімкін говорив в одному зі своїх коментарів ", - заявив Шокін.

Раніше Європейська правда опублікувала документ, представлений до засідання Нацради реформ. В ньому міститься чітка вимога про ротацію серед призначенців Генеральної прокуратури у комісії, яка має затвердити кандидатури на посаду антикорупційного прокурора.

"Європейська правда" вже повідомляла про критичну ситуацію, що склалася з виконанням ПДВЛ, зокрема, через невиконання Україною даної вимоги.

Зокрема, в документах зазначається: щоб уникнути зриву виконання ПДВЛ, генпрокурор Віктор Шокін "до 23 жовтня" повинен "замінити членів конкурсної комісії від Генпрокуратури на осіб, які не є політиками та держслужбовцями".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування