У Правому секторі думають, що Яроша спровокували інтригани

Середа, 11 листопада 2015, 18:06

У "Правому секторі" вважають, що Дмитро Ярош склав повноваження лідера руху під впливом осіб, що діють у своїх інтересах, або спецслужб.

Про це йдеться в коментарі руху, оприлюдненому у середу.

Зазначається, що після проведення конференції 8 листопада, на якій Ярош не був присутній, "окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв'язками зі спецслужбами, зробили все, аби налаштувати Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії", - йдеться в коментарі.

"Це коло осіб вже давно визрівало в рядах руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Ярош мусив скласти повноваження", - вказано в коментарі.

У "Правому секторі" наголошують, що зараз після заяви Яроша, усі структури руху працюють у штатному режимі.

"Найближчими днями відбудеться засідання проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії", - вказують у "Правому секторі".

Як повідомлялося, у середу Дмитро Ярош заявив про складення з себе повноважень провідника національно-визвольного руху "Правий сектор".

"Як провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути "весільним генералом" в Правому секторі", - зазначив Ярош.

Українська правда

powered by lun.ua