У Дніпропетровську в ніч перед виборами хочуть поміняти голову ТВК

Неділя, 15 листопада 2015, 01:43

Члени Дніпропетровської міської ТВК прийняли рішення про звернення до ЦВК по заміні голови та секретаря комісії.

Рішення прийнято в ніч з суботи на неділю, 15 листопада, на засіданні комісії, передає "Радіо свобода".

Згідно з оприлюдненою постановою комісії, за "систематичне невиконання покладених обов'язків" головою ТВК Валентиною Панкулич і секретарем Юлією Ільїною вирішено звернутися до ЦВК з проханням про їх заміну.

До постанови члени комісії додали акти, складені за фактами невиконання обов'язків Панкулич і Ільїною.

12 членів комісії проголосували за постанову, один - проти, двоє - утрималися.

Члени комісії обговорили план дій на день виборів, зокрема, домовилися на 8:00 зібрати всю інформацію про відкриття дільниць і бути готовими до термінових засідань комісії.

Вони також вирішили звернутися до правоохоронних органів з проханням допомогти "у відновленні доступу до друку" виборчої комісії.

Раніше довготерміновий спостерігач громадянської мережі "Опора" Денис Давидов повідомив, що в міській ТВК стався розкол: голова виборчої комісії Валентина Панкулич відмовилася ставити печатку на постановах комісії, а секретар Юлія Ільїна - свій підпис. Члени комісії вирішили провести засідання без них, щоб не допустити зриву другого туру виборів міського голови.

Також Давидов повідомив, що колишні члени дніпропетровської комісії кажуть, що Панкулич забрала швидка.

Другий тур виборів міського голови Дніпропетровська повинен відбутися в неділю, 15 листопада. У бюлетені залишилися два кандидати - Борис Філатов з партії "Укроп" і Олександр Вілкул з "Опозиційного блоку".