У Кривому Розі "перерахували" одну дільницю – все зійшлося

Середа, 18 листопада 2015, 22:12

За результатами перерахунку бюлетенів на одній з проблемних дільниць у Кривому Розі результат голосування не змінився, порушень не знайшли.

Про це "Українській правді" повідомило поінформоване джерело.

Як відомо, раніше перерахунок на одній з дільниць призначили на восьму годину ранку. Він мав відбутися на дільниці №121/615 в Інгулецькому районі.

Водночас за словами депутата "Самопомочі" Ярослава Маркевича, перерахунок почався в середу вдень, а не зранку. Окрім того, спостерігачам від його політичної сили не дозволили здійснювати фото- та відео зйомку цього процесу.

"Усі перерви у роботі комісія створювалися для того, щоб з'ясувати, де кинути кістку демократичним силам і на якій саме дільниці вони можуть дозволити собі перерахунок голосів", - зазначив Маркевич.

За його словами, усі бюлетені перебували у приміщенні, доступ до якого не був обмеженим.

Маркевич підкреслив, що скарга конкретно щодо цієї ділянки полягала в тому, що на ній голосували люди, які не були там зареєстровані. "При цьому комісія просто здійснила перерахунок голосів, не давши нічого зробити зі списком", - додав Маркевич.

Політик зазначив, що у четвер "Самопоміч" звертатиметься до суду. Він також нагадав, що у місті триває мітинг проти визнання мером кандидата від "Опоблоку".

Окрім того, Маркевич заявив, що до Кривого Рогу планують приїхати народні депутати, зокрема, Єгор Соболєв.

"Ми досі боремося. І мені дуже подобається, що відбувається із суспільством у Кривому Розі зараз: на наших очах зароджується нове громадянське суспільство. Це лише паростки, але видно, що тепер там все буде краще, навіть якщо Вілкул стане мером", - сказав він.

Як відомо, "Батьківщина" розпустила свою фракцію у Кривому розі через те, що її члени взяли участь у першому засіданні Криворізької міської ради, на якому попри незавершений підрахунок голосів мером було оголошено Юрія Вілкула.

З тих самих причин лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що розпустить міську організацію політсили у Кривому Розі.

Як відомо, 16 листопада, у понеділок, міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. 

На сайті ЦВК теж з'явилася інформація про перемогу представника "Опозиційного блоку".

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії "Самопоміч" Юрія Милобога - 48,83% виборців.

При цьому Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному - Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В "Самопомочі" заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі.

У вівторок, 17 листопада, сотні людей прийшли під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою.

У середу, 18 листопада, у Кривому Розі відкрили сесію міської ради тапредставили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.

Українська правдаpowered by lun.ua