Охендовський не сумнівається, що Вілкула правильно назвали мером Кривого Рогу

Четвер, 19 листопада 2015, 17:54

На сьогоднішній день підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії Кривого Рогу, яка назвала Юрія Вілкула мером, у ЦВК немає.

Про це на брифінгу заявив голова ЦВК Михайло Охендовський, передає Уніан.

"Підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів Криворізького міського голови на даний момент у ЦВК немає", - сказав Охендовський.

Як відомо, 16 листопада, у понеділок, міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. 

На сайті ЦВК теж з'явилася інформація про перемогу представника "Опозиційного блоку".

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії "Самопоміч" Юрія Милобога - 48,83% виборців.

При цьому Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному - Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В "Самопомочі" заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі.

У вівторок, 17 листопада, сотні людей прийшли під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою.

У середу, 18 листопада, у Кривому Розі відкрили сесію міської ради тапредставили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.