25.06

Банківський форум

ЦВК замінила представників "НФ" та Ляшка у міськвиборчкомі Кривого Рогу

Четвер, 19 листопада 2015, 22:16

Центральна виборча комісія замінила у Криворізькій виборчій комісії двох представників "Народного фронту" і двох – "Радикальної партії".

Про це повідомив депутат "Самопомочі" Єгор Соболєв.

"Вітаю Кривий Ріг з вигнанням частини зрадників ідей демократії і чесних виборів!

Представників "Батьківщини" замінити не вдалося, бо ця партія запропонувала на заміну кандидатів в депутати, яких не можна призначати у виборчком. Чекаємо справжнього очищення від "Батьківщини" та БПП", - написал он на Facebook.

Раніше депутат "Самопомочі" Ярослав Маркевич заявляв, що члени виборчої комісії, які представляють демократичні сили, голосують за відхилення скарг про порушення на виборах мера у Кривому Розі.

Як відомо, "Батьківщина" розпустила свою фракцію у Кривому розі через те, що її члени взяли участь у першому засіданні Криворізької міської ради, на якому попри незавершений підрахунок голосів мером було оголошено Юрія Вілкула.

З тих самих причин лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що розпустить міську організацію політсили у Кривому Розі.

Окрім того, БПП закликав до перерахунку голосів у Кривому Розі, а "Народний фронт" обіцяв замінити своїх представників у міській виборчій комісії.

16 листопада, у понеділок, міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. 

На сайті ЦВК теж з'явилася інформація про перемогу представника "Опозиційного блоку".

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії "Самопоміч" Юрія Милобога - 48,83% виборців.

При цьому Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному - Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В "Самопомочі" заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі.

У вівторок, 17 листопада, сотні людей прийшли під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою.

У середу, 18 листопада, у Кривому Розі відкрили сесію міської ради та представили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.

Украънська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: