У Кривому Розі готуються до Віча через вибори, стягнули поліцію - нардеп

Неділя, 29 листопада 2015, 10:59

У Кривому Розі о 12:00 активісти готуються провести народне Віче проти результатів виборів мера.

Як повідомив у Facebook нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко, вранці 29 листопада двір міськвиконкому "забитий поліцією і спецпідрозділами".

"За словами керівництва поліції Кривого Рогу, періодично присилають своїх співробітників в наметове містечко" полякати "ветеранів АТО та активістів, всього правоохоронців стягнуто близько 3000 осіб", - зазначив він.

За словами Семенченка, також "мобілізовані усі тітушки Дніпропетровської та сусідніх областей, усі готелі ними забиті".

Як відомо, 17 листопада сотні людей прийшли під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою. У 18 листопада у Кривому Розі відкрили сесію міської ради тапредставили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.

В  ніч на 22 листопада Дніпропетровський окружний адміністративний суд після двохденного розгляду у повному обсязі відмовив у задоволенні позову Юрію Милобогу, кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу.

22 листопада у Кривому Розі відбулося Віче, учасники якого виступали проти рішення суду та на підтримку Юрія Мілобога.  

Як заявив нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв, у Кривому Розі буде встановлено пряме народовладдя, якщо впродовж тижня президент, парламент та суд не забезпечать вирішення проблеми з перерахунком результатів другого туру місцевих виборів правовими методами.