Скандального кума Табачника Луцького відновили на посаді проректора НАУ

П'ятниця, 6 листопада 2015, 11:21

В.о. ректора Національного авіаційного університету Рімвідас Хращевський поновив на посаді проректора цього вузу Максима Луцького – екс-регіонала та кума екс-міністра освіти Дмитра Табачника.

Відповідний наказ від 5 листопада був опублікований на сайті вузу у п'ятницю.

Луцькому встановили посадовий оклад у розмірі 4191 грн на місяць з доплатою 25% за науковий ступінь, 33% – за вчене звання.

Клацніть для збільшення

Як відомо Хращевський звільнив Луцького, а також низку інших посадових осіб НАУ 20 серпня – у день власного призначення на посаду в.о. ректора.

Тоді у наказі про звільнення йшлося, що Луцький і інші особи були призначені на свої посади "із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України", а зарплати їм були встановлені з порушенням процедур, що завдало збитки бюджету.

Як відомо, у 2006-му Луцького було обрано у Верховну Раду від "Блоку Юлії Тимошенко", однак того ж року він перейшов до регіоналів.

У 2010-му Луцький повторно обрався в Раду, наступного року ставши головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника.

У 2012-му Луцький програв на виборах до Верховної Ради БЮТівцю Дмитру Андрієвському.

У березні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович призначив Луцького на посаду голови Солом'янської РДА.

У червні 2014 року Луцький став проректором НАУ, а у жовтні у цьому вузі агітував за свого колишнього суперника Андрієвського вже як за кандидата у Раду від БПП. Правда, пізніше Андрієвський стверджував, що це не було агітацією.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...