У Соболєва в Раді вкрали підписи за відставку Шокіна

П'ятниця, 11 грудня 2015, 13:56

Зі столу депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва у Верховній Раді зникли аркуші з підписами парламентарів за відставку Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.

"Підписи були викрадені в мене зі столу прямо в парламенті", - сказав сам Соболєв "Українській правді".

Депутат вважає, що це сталося в четвер "під час бурхливих подій у боротьбі за рішення для Кривого Року, де сфальсифіковані вибори", поки він вів перемовини з депутатами, щоб знайти їхні голоси на це.

"Вони зникли всі разом, на той момент було 127 підписів, останнім перед зникненням підписалася народний депутат від БПП Оксана Продан", - сказав Соболєв.

"Я сьогодні вранці прийшов у парламент і перерив усі столи усіх народних депутатів, сподіваючись, що хтось випадково взяв синю папку, переплутавши зі своєю", - додав він.

Соболєв уточнив, що після завершення засідання парламенту у п’ятницю обійшов усі столи – але не знайшов підписних листів.

"Я думаю, що це не допоможе ні Шокіну, ні людині, яка забрала ці документи. Я зараз готую аналогічний проект постанови і обійду всіх 127 депутатів, які вже підписали, і спробую залучити тих, хто ще не підписав", - заявив Соболєв.

Він зізнався, що не очікував "такого" від парламенту: "Все-таки йдеться про сесійну залу, що охороняється".

"Щодо своїх підозр – я краще сконцентруюся на тому, щоб якомога швидше зібрати 150 підписів, а потім 226 голосів для ухвалення проекту. А для цього треба множити друзів, а не ворогів (у Верховній Раді)", - сказав також Соболєв.