Гризлов про "глухий кут" у Мінських угодах: Є багато шляхів та проривних варіантів

16449 переглядів
18
Неділя, 17 січня 2016, 22:58

У реалізації Мінських угод є сили, зацікавлені, щоб ситуація перебувала в глухому куті, але представники РФ в контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі не розглядають поточну ситуацію як глухий кут.

Про це в інтерв'ю газеті "Коммерсантъ" заявив повноважний представник РФ у контактній групі Борис Гризлов.

"У мене немає сумнівів, що в даний час ми можемо серйозно просунутися в реалізації Мінських угод. Мої зустрічі і у Києві, і у Мінську це тільки підтверджують", - додав повпред РФ.

"Ми не розглядаємо поточну ситуацію як глухий кут. Є безліч шляхів і проривних варіантів дії. Моя завдання - роз'яснити це учасникам процесу", - заявив Гризлов.

Він зазначив, що "є сили, зацікавлені, щоб ситуація перебувала в глухому куті", а "деякі хочуть уникнути відповідальних вчинків у реалізації Мінських угод, і тому їм вигідно представити стан справ як у глухому куті".

Також він додав, що альтернативи Мінським угодами не існує.

"Коли стало зрозуміло, що пункти угод у 2015 році виконані не будуть, було прийнято рішення продовжити мінський формат в 2016  році. РФ дотримується тих позицій і заходів, які були закріплені 12 лютого 2015 року у  Мінську, у нас немає підстав говорити про будь-які інші домовленості", - додав Гризлов.

Повпред РФ зазначив, що кожен з пунктів комплексу заходів має бути реалізований, "і якщо для цього знадобиться додатковий час, всі сторони повинні будуть докласти максимум зусиль для того, щоб виконати домовленості".

За його словами, одне з важливих питань в рамках роботи контактної групи і політичної підгрупи - "закон про вибори (на території "ЛНР" і "ДНР")".

"Україна досі не погодила з Донбасом і не прийняла поправки до Конституції і поправки в закон про особливий статус, без яких неможливо буде повною мірою реалізовувати решту пакета Мінських угод", - додав Гризлов.

"Крім того, необхідно, щоб була реалізована одна з домовленостей засідання 13 січня про обмін військовополоненими", - додав він.

Коментуючи заяву президента Петра Порошенко про те, що Мінські угоди вимагають нової "дорожньої карти" і нових дат, коли сторони беруть на себе зобов'язання імплементувати усі без винятку пункти угод до конкретної дати, Гризлов зазначив: "Сторін лише дві: це Донбас і Київ. Питання визначення конкретних термінів виконання пунктів комплексу заходів може отримати підтримку у контактній групи".

Як відомо, 11 січня представник РФ у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов зустрівся в Києві з представником України в переговорній групі Леонідом Кучмою. Перше засідання Тристоронньої групи у 2016 році відбулося 13 січня. 

Сторони вкотре домовилися про "тишу" на Донбасі, з ініціативою про яку виступив представник РФ. Також особливу увагу під час засідання було приділено питанню повернення українських громадян з полону.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 2.81.76.---petrodzh18.01.2016 11:45
Надо сделать заранее вьіводьі об Хасоюртовских соглашениях в Чечне и каким способом Россия их вьіполнила. Тогда решится вопрос между Донбассом и Киевом без рекомендации России. Жулье,которое пьет ворованное вино в Крьіму постижно кончится!
IP: 188.115.188.---Эдуард Рыбченко18.01.2016 07:04
вечная беда в России сделать проблему, создать тупик- а потом веками пробивать тоннель в тупике..
IP: 92.112.213.---Adam Viter18.01.2016 05:33
Сказать, что Кремль в панике – ничего не сказать. В его коридорах царят «похоронные настроения» То, что происходит сегодня в путинской экономике – отнюдь не кризис, не «поворотная точка». Это – логичный результат правления непрофессионалов посредством коррупционных схем и силовых спецопераций. Пока они «шарили» по нашим карманам, мир стремительно менялся. «Инерционный шлейф» XX века закончился, и «нефтяная иголка» сломалась. Нефть скоро будет не нужна, а экономики стран, сидящих на этой «игле», обречены на разорение. Фактически, именно это и констатировал Герман Греф на международном Гайдаровском форуме. По большому счету, России предстоит пережить финал «страшной спец-сказки», в которой, как все мы помним, «смерть Кащея таится в игле». С ее сломом сломается все: и путинская «вертикаль», и останкинская пропаганда, и прежний потребительско-конформистский уклад жизни.
Сегодня глава Минфина Силуанов во всеуслышание заявил, что в 2016 году Россия «проест» все свои финансовые резервы....
IP: 92.112.213.---Adam Viter18.01.2016 05:09
Slava Rabinovich Мало кто понимает, что финансовые рынки так не работают. Финансовые рынки учитывают всю доступную информацию, и если известен "час Х", когда "у Путина закончатся деньги", то Бетонная Стена наступит задолго до этого. Задолго до "окончания денег" произойдёт обвальная девальвация и рубль перестанет быть конвертируемой валютой. Задолго до "окончания денег" рубль прекратит свою функцию расчётной единицы для международной торговли. Задолго до "окончания денег" произойдёт полный коллапс импорта. Задолго до "окончания денег" произойдут дефолты многих российских компаний по своим валютным долгам в совокупном размере около 500 млрд долларов США. Как можно легко предположить, всё это вызовет полнейший хаос в банковской сфере, в реальной экономике и среди масс народонаселения РФ.
При "часе Х" стабилизировать российскую финансовую систему можно будет только при помощи МВФ: возвращаемся к "классике жанра", невиданной около 20 лет. КГБшники умеют только терроризировать, убивать,
IP: 93.77.34.---Микола Мазурчак18.01.2016 02:17
Якщо ВР неприйме закон по п.6 мінського протоколу, тобто про ''непереслідування і непокарання'', звісно з оговіркою про воєнні злочини і з відтермінуванням до повного роззброєння і виведення російських військ, будь яка дорожня карта буде для України дорожньою картою Сізіфа, а для Росії додатковими можлиостями диктування своїх умов
Усі коментарі