У БПП назвали можливих претендентів на міністерства

Четвер, 21 січня 2016, 17:21

У фракції БПП Солідарність обговорюють декілька кандидатів на посади міністра інфраструктури, охорони здоров'я та першого віце-прем'єра.

Про це після засідання Ради Коаліції заявив журналістам заступник голови фракції БПП "Солідарність" Ігор Кононенко.

Він підтвердив інформацію УП про те, що серед кандидатів на посаду віце-прем'єра обговорюється кандидатура нинішнього заступника голови АП Ковальчука.

"Наразі ми на фракції обговорювали ще до Нового року кандидатуру пана Ковальчука на посаду першого віце-прем'єра", - сказав Кононенко.

"На фракції ми обговорювали кандидатуру пана Рябікіна щодо можливого кандидата на посаду міністра інфраструктури. Але формалізованого рішення фракції щодо цих кандидатів немає", - зазначив Кононенко.

"Ми знаємо, що йдуть дискусії щодо можливих кандидатур на посаду міністра охорони здоров'я на рівні фракції і з іншими фракціями ми обговорювали кандидатуру пана Тодурова - директора інституту серця. Але також формалізованих рішень немає", - пояснив він.

Водночас народний депутат висловив сумнів, що наступного тижня можуть відбутися ротації в Кабінеті міністрів, адже потрібні вирішити всі питання з кандидатами.

Українська правдаpowered by lun.ua