Гройсман підписав закон про вибори у Кривому Розі

Вівторок, 26 січня 2016, 13:10

Спікер Володимир Гройсман підписав закон про проведення дострокових виборів мера Кривого Рогу 27 березня.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Отже, я дотримав слова. Постанова про скасування результатів голосування за закон про вибори у Кривому Розі сьогодні була розглянута першим питанням і необхідної кількості голосів не набрала. Після цього я отримав законне право підписати цей закон, що невідкладно і зробив", – написав він.

Гройсман вважає, що тим, "хто влаштовував спекуляції навколо цього питання, обманював людей і підштовхував їх до безсенсовного голодування" повинно бути соромно, маючи на увазі фракцію "Самопоміч" депутата Єгора Соболєва.

"Мене тим більше дивує бачити такі подвійні стандарти від депутата, який до того ще є Головою комітету з питань запобігання і протидії корупції і який мав би бути, навпаки, чи не найпалкішим прихильником неухильного дотримання законів", – додав він.

Отже, я дотримав слова. Постанова про скасування результатів голосування за закон про вибори у Кривому Розі сьогодні бул...

Posted by Volodymyr Groysman on Tuesday, January 26, 2016

Як відомо, раніше вісім жителів Кривого Рогу оголосили голодування під кабінетом Гройсмана з вимогою підписати цей закон.

У свою чергу спікер пояснив, що не може підписати цей закон негайно, оскільки у Раді зареєстрована постанова про його скасування. Він зазначив, що за процедурою спершу треба відхилити цю постанову голосуванням в залі, а вже потім можна буде підписувати закон.

У вівторок мешканці Кривого Рогу пікетували Раду, вимагаючи підписати закон, а Соболєв вимагав цього, виступаючи з трибуни.

23 грудня Верховна Рада призначила позачергові вибори криворізького міського голови на 27 березня 2016 року.

Українська правдаpowered by lun.ua