Полторак розповів про нові плани щодо харчування в армії

Субота, 30 січня 2016, 12:57
Полторак розповів про нові плани щодо харчування в армії

У 2016 році Міноборони планує змінити підходи до харчування української армії та забезпечення її якісними продуктами. 

Про це 30 січня повідомив глава Міноборони Степан Полторак. 

"У 2016 році ми плануємо змінити підходи до харчування української армії. Основні наші зусилля мають бути направлені на забезпечення воїнів якісними продуктами. Підходи, що збереглися ще від радянських часів мають бути змінені", - заявив він за підсумками робочої зустрічі з керівниками компаній – постачальників послуг з харчування військовослужбовців ЗСУ.

"На жаль, дехто із постачальників, яким не подобаються зміни, лобіює свої інтереси через народних депутатів та заангажовані ЗМІ. Такий підхід вважаю неприпустимим", - додав Полторак.

Він повідомив про ухвалення рішення щодо створення Програми розвитку взаємовідносин із фірмами-постачальниками.

"У спільному обговоренні мають бути вирішені проблемні питання та проведені відкриті електронні торги за участю представників засобів масової інформації", - заявив глава МОУ.

Також Полторак повідомив, що вже наступного тижня у зону проведення АТО, а також у пункти постійної дислокації підрозділів будуть направлені мобільні робочі групи, до складу яких увійдуть фахівці ВСП, тилу ЗСУ та фірм-постачальників, які перевірять процес приготування їжі бійцям та санітарні норми, якість та асортимент продуктів, які доставляються бійцям.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування