Муженко оцінив вмотивованість ЗСУ: продовжимо - буде військо професіоналів

Неділя, 31 січня 2016, 06:18

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко позитивно оцінив результати дводенних інструкторсько-методичних занять з керівним складом органів військового управління, що проводились на одному з військових полігонів.

Про це він написав на своїй сторінці в facebook.

Зокрема, Муженко відзначив високу вмотивованість та навченість особового складу та командирів підрозділів, які, за його словами, виявили здатність швидко та адекватно оцінювати обстановку та приймати рішення, спираючись на власний бойовий досвід.

"Якщо в такому дусі будемо продовжувати і надалі бойове навчання, то наша армія дійсно стане військом професіоналів", - написав він.

Зробив висновки за результатами дводенних інструкторсько-методичних занять з керівним складом органів військового...

Опубліковано Віктором Муженком 30 січня 2016 р.

Раніше Муженко заявив, що запланована на 2016 рік 7 хвиля мобілізації буде меншою за попередні, бо збільшується кількість бажаючих нести службу за контрактом. Не в останню чергу цьому сприяє підвищення заробітних плат військовим.

Крім того, Міністерство оборони України планує змінити підходи до харчування в українській армії у 2016 році. Міністр Степан Полторак пообіцяв годувати бійців за новими стандартами.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!