Опозиція узгодила з мерією Москви марш пам'яті Нємцова

1856 переглядів
Вівторок, 16 лютого 2016, 19:20

У російській опозиції заявили, що влада Москви запропонувала опозиції змінити маршрут маршу пам'яті убитого політика Бориса Нємцова і провести його по бульварах.

Про це повідомив російському "Інтерфаксу" у вівторок один з керівників ПАРНАСу Костянтин Мерзлікін.

"Нам не дали провести марш через Великий Москворецький міст. Запропонували традиційний маршрут - по бульварах. Ми провели нараду і згодні, хоча вважаємо аргументацію мерії нелогічною", - зазначив він.

Минулої п'ятниці опозиція подала в мерію Москви офіційну заявку на проведення 27 лютого маршу пам'яті Нємцова за участю до 50 тис. осіб.

У заявці був обговорений маршрут маршу - від Слов'янської площі через Великий Москворецький міст до кінця Малого Москворецького мосту.

Лідер ПАРНАСу Михайло Касьянов повідомив у вівторок в фейсбуці, що запропонований опозицією маршрут - через Великий Москворецький міст - був відхилений.

"Очевидно, що влада боїться все більшого усвідомлення громадянами трагедії, що сталася рік тому, і символізму вбивства Бориса Нємцова. Нам запропонували провести демонстрацію відомим нам всім маршрутом - по бульварах, від Страсного до Стрітенського і до проспекту Сахарова", - заявив Касьянов.

"Як всі пам'ятають, цим маршрутом неодноразово йшли марші, організовані Борисом (Нємцовим). Тому сьогодні, 16 лютого, на нараді коаліції ПАРНАСу ми вирішили прийняти цю пропозицію уряду Москви", - повідомив Касьянов.

Опозиційний політик, колишній віце-прем'єр Борис Нємцов був убитий 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua