25.06

Банківський форум

У БПП обговорюють, чи можуть Луценка запропонувати замість Шокіна

П'ятниця, 19 лютого 2016, 12:53

У фракції "Блок Петра Порошенка" обговорюють можливість призначення лідера фракції Юрія Луценка на посаду генерального прокурора.

Про це розповів депутат від БПП Мустафа Найєм журналістам у кулуарах Верховної Ради в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"По-перше, потрібно очікувати офіційне подання про зняття генерального прокурора. Поки що такого подання не було. Цього ми чекаємо від президента", - сказав він.

"Друге, що стосується Юрія Віталійовича Луценка, така інформація є, ми такі чутки знаємо, вона обговорюється й усередині фракції, і в парламенті. Сам Юрій Віталійович поки не підтвердив цю інформацію й не спростовував, у тому числі він не коментував її усередині (фракції – ред.)", - заявив Найєм.

"Але я думаю, що, якщо йому запропонує президент, ВР повинна розглянути цю кандидатуру", - додав він.

При цьому Найєм зазначив, що в Луценка немає досвіду роботи в прокуратурі, а тільки в правоохоронних органах. І він сумнівається, що в парламент на посаду генпрокурора буде внесена кандидатура людини, яка не має досвіду прокурорської роботи.

"Якщо це буде зроблено – це буде дуже ризиковано через те, що фактично немає голосів у парламенті", - сказав Найєм.

Пізніше Луценко сказав "Українській правді", що офіційних пропозицій йому не надходило, а чутки він коментувати не хоче.

Як відомо, 16 лютого президент закликав Віктора Шокіна піти у відставку з посади генпрокурора. 19 лютого заява Шокіна на звільнення надійшла в Адміністрацію президента, повідомив прес-секретар Петра Порошенка.

При цьому Шокін пішов у відпустку.

За Конституцією, генпрокурора призначає й звільняє президент за згодою парламенту.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: