АП просила "Опоблок" не голосувати за відставку Яценюка – джерело

П'ятниця, 19 лютого 2016, 17:36

Вкрай низький показник голосування "Опозиційного блоку" за відставку уряду Арсенія Яценюка став результатом домовленостей керівництва цієї політсили з Адміністрацією президента.

Про це "Українській правді" заявили одразу декілька депутатів в "Опозиційному блоці".

За інформацією співрозмовників, лідеру "Опоблоку" Юрію Бойку зателефонували з Адміністрації президента і заявили, що ця політсила може дати за відставку не більше шести голосів.

За даними джерел, сам "Опоблок" був готовий дати більше 20 голосів за відставку – голосувати були готові всі, крім групи олігарха Ріната Ахметова, який підтримує спілкування з Яценюком.

Співрозмовники відзначили, що голосувати доручили спікерам цієї політсили, зокрема – Юрію Бойку Олександру Вілкулу, Нестору Шуфричу – для того, щоб їм потім не довелося виправдовуватися на ефірах.

Одним із наслідків такої домовленості може стати готовність "Народного фронту" голосувати за вигідного президенту генпрокурора.

Як відомо, за відставку уряду Яценюка депутати "Опозиційного блоку" дали лише вісім голосів.

Проти проголосувала лише Наталія Королевська. Пізніше вона написала на своїй сторінці у Facebook, що переплутала кнопки і написала в апарат Ради заяву з проханням вважати її голос як "за".

Співрозмовник "УП" в "Опоблоці" підтвердив, що Королевська дійсно заплуталася в кнопках.

Українська правдаpowered by lun.ua