Пранкери, які придумали лист Савченко, не хочуть розігрувати Путіна

Субота, 12 березня 2016, 22:23

Російські пранкери Лексус і Вован, які нещодавно вчергове привернули до себе увагу розіграшем адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна, не хочуть розігрувати президента РФ Володимира Путіна.

Про це вони заявили в інтерв'ю українській службі BBC.

"Ну, поки у нас такого наміру немає і ми не хочемо робити такі речі", – сказав Вован (Володимир Кузнєцов).

Він також додав, що пранкери подумають над цим, але не зараз, а після того, як розіграють "начальника пана прес-секретаря", а також "когось із Європи і Барака Обаму".

У свою чергу Лексус (Олексій Столяров) заявив, що йому і Вовану "ближче все-таки ось ця сторона, яка проросійська, ніж ті люди, які хочуть розхитати обстановку".

Лексус знову повторив, що розіграшем Фейгіна вони хотіли добитися припинення голодування Савченко, а також того, щоб вона визнала себе винною.

"Я думаю, якби ще тиждень пройшов, вона б визнала, так чи інакше, факт вбивства наших громадян", – заявив він.

Розповідаючи про те, як їм вдається додзвонюватися до таких високопоставлених людей, як президент Туреччини, Вован розповів, що це було зроблено "шляхом довгого такого ланцюжка".

Як відомо, 10 березня Фейгін опублікував на своїй сторінці в Твіттері лист від Порошенка Савченко, в якому президент закликав льотчицю припинити голодування і пообіцяв їй посаду в уряді.

Внаслідок цього, за словами Фейгіна, Савченко припинила голодування.

Пізніше виявилося, що лист був підробленим. Фейгін заявив, що перед отриманням листа йому дзвонили і генконсульства України та попередили про надходження звернення від Порошенка незабаром.

Адвокат вважає, що ця ситуація є наслідком зусиль ФСБ.

Пізніше пранкер Вован заявив, що лист і супутній дзвінок Фейгіну був розіграшем.

У суботу Фейгін оголосив про початок кримінального переслідування пранкерів.

Українська правдаpowered by lun.ua