На оголошення вироку Савченко вирушив "десант" нардепів

Неділя, 20 березня 2016, 14:24

До РФ для участі у судовому засіданні, на якому буде оголошено вирок українській льотчиці Надії Савченко, 20 березня вирушили народні депутати з фракцій БПП та "Батьківщина".

Про це у Facebook повідомила нардеп, уповноважена президента з питань мирного врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко.

За її словами, серед тих, хто вирушив до РФ - Марія Іонова, Олена Кондратюк, Ірина Луценко, Олексій Рябчин, Вадим Івченко, Сергій Євтушок, Валерій Дубіль, Віктор Кривенко та речник президента України Святослав Цеголко.

"Прочитали, що в РФ не пускають групи підтримки Надії. Сподіваюся, у них вистачить розуму допустити депутатів, що мають дипломатичні паспорти, серед яких є члени ПАРЄ і інших міжнародних організацій. Інакше - це було б надто показово", - додала Геращенко. 

Як відомо, раніше один з адвокатів Савченко Микола Полозов повідомив, що на територію РФ не пропустили одну з груп, яка прямувала до Росії для підтримки Савченко під час оголошення вироку 21 березня. 

"Співробітники ФСБ, відмовляючи у в'їзді людям, які підтримують Савченко,  кажуть, що навіть короткочасне їхнє перебування в РФ небажане", - зазначив Полозов. 

Вирок у справі Надії Савченко суд почне оголошувати 21 березня.

Російське слідство звинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Прокурори вимагають засудити її до 23 років позбавлення волі. powered by lun.ua