Російські активісти почали пошуки Сенцова

Понеділок, 21 березня 2016, 15:00

Члени Асоціації незалежних спостерігачів РФ Микола і Тетяна Щур почали кампанію з пошуку колонії, в яку був етапований засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов.

Про це Щур Тетяна написала на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши звернення до членів Громадських спостережних комісій, журналістів і правозахисників.

Вона нагадала, що після повідомлення про етапування Сенцова в ніч на 7 березня відомостей про місцеперебування українця немає.

"Звертаємося до вас з пропозицією подати запити в свої регіональні Управління виконання покарань про те, чи не перебуває Сенцов Олег Геннадійович, 1976 р. н., у слідчих ізоляторах даного регіону. Як правило, в кожному суб'єкті Федерації є не більше 1-2-х слідчих ізоляторів, куди визначають ув'язнених, які переміщуються по етапу. І членам ОНК відомо, в яких установах розташовується т. н. "пересилання", – написала Щур.

Пока зачитывают приговор Надежде СавченкоНАЙТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА!Обращение к членам ОНК, журналистам и правозащитникамУва...

Posted by Tatiana Shchur on Monday, March 21, 2016

Особливо вона попросила звернути увагу колег, які працюють в областях, що знаходяться на маршруті передбачуваного проходження етапу Сенцова з Челябінська у Якутію, в першу чергу – Курганська, Омська, Новосибірська.

Щур нагадала, що начальник ізолятора не має права не дати інформацію, якщо ув'язнений перебуває в його установі.

Як відомо, раніше стало відомо місцеперебування українця Олександра Кольченка, засудженого разом з Сенцовим – він утримується в колонії №6 Копейська Челябінської області.

Українська правдаpowered by lun.ua