Суд не лишив луганському комуністу службову квартиру у Києві

Середа, 23 березня 2016, 10:48

Суд відмовив екс-нардепу від Компартії Спірідону Кілінкарову у позові до Управління справами Верховної Ради про визнання права користування службовою квартирою у Києві.

Про це йдеться у рішенні Дарницького райсуду Києва від 26 січня, повідомляє "Первая инстанция".

Кілінкаров отримав цю квартиру від держави у 2009 році, коли був обраний нардепом. Після останніх виборів, коли Компартія вже не пройшла у парламент, Управління справами Верховної Ради запропонувало йому цю квартиру звільнити, зазначають "Наші гроші".

Кілінкаров апелював до того, що пропрацював більше 10 років на посадах помічника-консультанта народного депутата та народного депутата. А тому, згідно з Житловим кодексом, не може бути виселений без надання іншого житла.

Суд взяв до уваги, що Кілінкаров був народним депутатом 8 років і 6 місяців (вперше обрався у 2006 році). На посаду помічника народного депутата він приймався і звільнявся Жовтневим райвиконкомом міста Луганськ. Тому суд визнав претензії Кілінкарова безпідставними.

З реєстру судових рішень відомо, що йдеться про приміщення площею 49,8 кв.м., яке виділялося на сім’ю народного депутата з п’яти осіб.

Паралельно позов про визнання права користування квартирою подавала дружина екс-нардепа Ірина Кілінкарова в інтересах їхній неповнолітніх дітей. 25 січня у зв’язку з неявкою в суд Кілінкарової позов залишено без розгляду.

Пізніше Кілінкарова намагалася скасувати ухвалу суду і домогтися розгляду позову. Вона пояснила свою неявку тим загостренням епідемічної ситуації в Києві, що становило загрозу для її дітей. Однак суд апеляцію не задовольнив.

За даними ЗМІ, раніше Спірідон Кілінкаров заявляв, що виселиться зі службової квартири лише після закінчення АТО, бо його житло лишилося в Луганській області.powered by lun.ua