Яценюк: Представте новий Кабмін або підтримайте мій уряд

8172 перегляди
П'ятниця, 25 березня 2016, 12:26

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вимагає від політичних сил якнайшвидше дати визначеність щодо долі Кабінету міністрів.

"Щодо політичної кризи. Не я цю кризу створював. Але я вимагаю якнайшвидшого її вирішення", - сказав він на засіданні уряду 25 березня.

"Персоналізація української політики призводить до втрати довіри до України як всередині країни громадян, так і наших зовнішніх партнерів", - зазначив Яценюк.

Він вкотре наголосив: "Я прийму будь-яке рішення, яке стабілізує ситуацію і дасть можливість країні рухатися вперед".

"Зберіть 226 голосів. Представте Кабінет (міністрів – ред.), програму і реальну коаліцію, яка буде це виконувати. Або підтримуйте цей склад Кабінету міністрів", - заявив Яценюк.

Як відомо, напередодні фракція БПП запропонувала план виходу з політичної кризи, за яким голова Верховної Ради Володимир Гройсман стає прем'єром, а місце спікера парламенту дістанеться "Народному фронту".

У "Батьківщині" висловили готовість підтримати кандидатуру Гройсмана, а в "Народному фронті" - погодилися подумати над пропозицією БПП.

Сам Гройсман назвав декількох осіб, з якими хотів би працювати в уряді: "Це, наприклад, Іван Міклош, віце-прем'єр і міністр фінансів Словаччини.., це Юлія Ковалів, яка працює першим заступником міністра економіки, Максим Нефьодов".

Олена Рощенко, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua