Пєсков заявив, що звільненню Савченко заважає "русофобська істерика" Києва

Субота, 26 березня 2016, 14:50

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що вирішення питання щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко ускладнюється "загальною русофобської істерикою" Києва.

Про це Пєсков заявив в ефірі телеканалу ТВЦ.

Говорячи про візити до Москви глави МЗС Німеччини та держсекретаря США, Пєсков зазначив, що "тема Савченко" не ставилася на чільне місце, але обговорювалася. За словами Пєскова, "Керрі не приїхав для того, щоб тиснути на Путіна з приводу Савченко".

При цьому Пєсков додав, що у Києві відбувається "близька до істерики екзальтація" і "накручується західна громадська думка".

"Я б відніс це до особливостей загальної русофобської істерики, яка має місце, причому цей прояв жодним чином не сприяє, а робить набагато більш складним рішення цієї проблеми (звільнення Савченко). У такому шумі такі теми не обговорюються і ніяк не вирішуються", - заявив він.

"Це робить рішення цієї проблеми набагато більш складним процесом, у тиші такі справи вирішуються набагато легше", - сказав Пєсков.

Також він заявив, що Савченко "є засудженою і буде відбувати термін покарання".

"Інші рішення можуть прийматися лише главою держави. Поки таких рішень немає", - заявив Пєсков.

Як відомо, раніше Пєсков заявляв, що рішення про обмін незаконно засудженої у Росії української льотчиці Надії Савченко прийматиме президент РФ Володимир Путін.

22 березня Донецький суд Ростовської області РФ засудив Надію Савченко до 22 роківe ув'язнення у колонії загального режиму та штрафу у сумі 30 тисяч російських рублів.

Захист українки заявляв, що не подаватиме апеляцію. Савченко погрожувала знову оголосити сухе голодування на знак протесту проти незаконного засудження.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна не визнає вироку, і зазначив, що готовий обміняти Надію Савченко на російських співробітників ГРУ Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування