У Яценюка розкритикували "політичну кухню" БПП і чекають список

Вівторок, 12 квітня 2016, 10:35

У партії Арсенія Яценюка закликають партію президента висунути кандидатів на посади прем’єр-міністра та міністрів нового уряду.

Про це заявив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак із трибуни Верховної Ради вранці 12 квітня.

"Досвідчені люди кажуть, що категорично шкідливо для здоров’я бачити, як робиться ковбаса і політика. Якщо говорити про вчорашній вечір, то політична кухня не пройшла би жодної ревізії", - сказав він.

"Неприпустимо шокувати країну, яка живе у стані стресу уже понад 3 роки… Неприпустимо давати співвітчизникам привід думати, що краще знов віддатися у рабство учорашнім соратникам Януковича, аніж спостерігати циркові номери політиків", - сказав Бурбак.

Він сподівається, що фракція президентської партії БПП зможе виконати свою частину домовленостей і висунути кандидатуру прем’єр-міністра

Бурбак зазначив, що його політична сила "має історію єдності та партнерства".

"Наша політична команда продовжує пропонувати руку партнерства нашим партнерам із "Блоку Петра Порошенка". Долайте внутрішні протиріччя, шукайте рішення всередині команди. З нашого боку – жодних нових позицій і вимог. Ми надійні партнери – і такими будемо залишатися", - заявив він.

Фракція "Народний фронт" бачить два варіанти виходу з кризи: "Або відновлення діяльності коаліції "Європейська Україна", або невідкладне формування нової коаліції".

"Наша фракція готова підтримати обидва варіанти", - сказав Бурбак.

Він переконаний, що Верховна Рада має проголосувати за відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра, проголосувати за кандидатуру прем’єра від БПП, а також затвердити повний склад нового уряду.

"Досить кивати в сторону уряду, дорога відкрита – працюємо у нових форматах…", - закликав соратник прем’єра.

"Члени коаліції зобов’язані підтримати програму дій уряду й виконувати коаліційну угоду. Під цим усім є підписи усіх депутатів від "Народного фронту", - нагадав він.

Бурбак офіційно закликав БПП подати від коаліції кандидатуру прем’єр-міністра і склад Кабінету міністрів, а інші демократичні сили у парламенті – теж входити в коаліцію. .

Як відомо, напередодні, ввечері 11 квітня, з’явилася інформація про те, що член БПП Гройсман відмовляється очолити Кабмін – через незгоду на деяких кандидатів на посади в уряді. Але згодом його соратники заявили, що це не остаточне рішення: коли були озвучені інші претенденти на крісло прем’єра, Гройсман став поступливішим.

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua