Захист Савченко вимагає негайної передачі результатів її аналізів

Вівторок, 12 квітня 2016, 14:39

Захист української льотчиці, народного депутата Надії Савченко вимагає від ФСВП результатів її аналізів і обстежень.

Про це повідомляє адвокат Савченко Микола Полозов в своєму Facebook у вівторок.

"Ми вимагаємо від органів ФСВП негайної передачі результатів аналізів і проведених обстежень Надії Савченко її рідним, або адвокатам для отримання експертного висновку про стан її здоров'я", - написав він.

Полозов нагадав, що консиліум відомчих лікарів ФСВП відрапортував, що стан здоров'я Савченко задовільний і в госпіталізації вона не потребує.

"Цій лукавій заяві є пояснення. Після жахливого п'ятничного аналізу крові, рівень в'язкості якої в чотири рази перевищував норму, у ФСВП схаменулися. Терміново відрядили лікарів і устаткування з Москви, умовили Надію на внутрішньовенне вливання глюкози і хлориду натрію в вени", - зазначив адвокат.

За словами Полозова, подібний захід діє короткочасно.

"…хочу нагадати, що Савченко вже сьомий день на сухому голодуванні і внутрішньовенні вливання хоч і розріджують кров, не даючи утворенню тромбів, вони не компенсують втрати організму. Особливо небезпечним є припинення подібних процедур без виходу з голодування. Виникає ефект "рикошету", стан здоров'я може відразу погіршитися, ніж було до того", - зазначає адвокат.

Полозов також підкреслює, що вся інформація про здоров'я Савченко відома тільки зі слів ФСВП. Ніяких документів, результатів аналізів, обстежень на руки Надії не дають, не видають їх рідним Савченко, її адвокатам, консулам України.

"Тобто ми повинні приймати на віру заяви влади держави, яка викрала Надію Савченко з її країни, знущаються над нею майже два роки, не визнає стосовно неї імунітету, міжнародних норм, засудила її в фарсовому квазісудовому процесі на 22 роки на основі припущень і здогадок, держави, глава якої глумливо потішається, обговорюючи умови обміну заручників", - вказує адвокат.

Виходячи з цього, захист вимагає медичного обстеження Савченко незалежною комісією медиків з України або з Німеччини, а також негайної передачі результатів аналізів і обстежень Савченко її рідним, або адвокатам.

Як відомо, у Кремлі у вівторок заявили, що не знають, чи голодує українська льотчиця Надія Савченко.

Українська правдаpowered by lun.ua