Лещенко запропонував повернутися до варіанту "Яресько-прем'єр"

Вівторок, 12 квітня 2016, 17:49

Депутат фракції БПП Сергій Лещенко запропонував повернутися до варіанту висунення в прем'єр-міністри кандидатури міністра фінансів Наталії Яресько.

Про це він пише у своєму Facebook у вівторок.

"Президент і Гройсман не можуть домовитися, хто буде призначати в уряд лояльних до нього міністрів... Температура підвищується, переговори зайшли в глухий кут.У мене є пропозиція, приваблива своєю новизною", - пише він.

"Ви пам'ятаєте, як місяця півтора тому нас переконували, що найкращим прем'єром була б Наталя Яресько але от лихо - за неї тільки дві фракції БПП і "Народний фронт", а сумарно не виходить 226", - нагадує депутат.

"Однак за останніх півтора місяці Гройсман і Банкова дотягли чисельність двох найбільших фракцій коаліції до 226. Еврика! Якщо з Гройсманом не виходить, тоді давайте запропонуємо посаду прем'єра Яресько!", - відзначає він.

"Ми ж не будемо вірити, що депутати, які почали масово входити в БПП, робили це під певні компенсатори від прем'єра Гройсмана або віце-прем'єра Ковальчука. І ми ж не думаємо, що перші особи країни водили всіх громадян за ніс, розповідаючи, що в душі готові підтримати Яресько, але просто немає голосів", - пише Лещенко.

"Тому мій план Б - розриваємо переговори з Гройсманом, який ніяк не прилаштує всю вінницьку діаспору в Кабміні, і пропонуємо двома фракціями Яресько на пост прем'єр-міністра. Упевнений, що і Самопоміч підтримає її кандидатуру, і західні партнери України", - резюмує він.

Як відомо, в Адміністрації президента у вівторок відбувалося засідання "стратегічної сімки" щодо складу нового Кабміну. Проблемною зокрема виявилась кандидатура на крісло міністра економіки.

Остаточне рішення про формат нового Кабміну відсутнє.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!