Лещенко запропонував повернутися до варіанту "Яресько-прем'єр"

Вівторок, 12 квітня 2016, 17:49

Депутат фракції БПП Сергій Лещенко запропонував повернутися до варіанту висунення в прем'єр-міністри кандидатури міністра фінансів Наталії Яресько.

Про це він пише у своєму Facebook у вівторок.

"Президент і Гройсман не можуть домовитися, хто буде призначати в уряд лояльних до нього міністрів... Температура підвищується, переговори зайшли в глухий кут.У мене є пропозиція, приваблива своєю новизною", - пише він.

"Ви пам'ятаєте, як місяця півтора тому нас переконували, що найкращим прем'єром була б Наталя Яресько але от лихо - за неї тільки дві фракції БПП і "Народний фронт", а сумарно не виходить 226", - нагадує депутат.

"Однак за останніх півтора місяці Гройсман і Банкова дотягли чисельність двох найбільших фракцій коаліції до 226. Еврика! Якщо з Гройсманом не виходить, тоді давайте запропонуємо посаду прем'єра Яресько!", - відзначає він.

"Ми ж не будемо вірити, що депутати, які почали масово входити в БПП, робили це під певні компенсатори від прем'єра Гройсмана або віце-прем'єра Ковальчука. І ми ж не думаємо, що перші особи країни водили всіх громадян за ніс, розповідаючи, що в душі готові підтримати Яресько, але просто немає голосів", - пише Лещенко.

"Тому мій план Б - розриваємо переговори з Гройсманом, який ніяк не прилаштує всю вінницьку діаспору в Кабміні, і пропонуємо двома фракціями Яресько на пост прем'єр-міністра. Упевнений, що і Самопоміч підтримає її кандидатуру, і західні партнери України", - резюмує він.

Як відомо, в Адміністрації президента у вівторок відбувалося засідання "стратегічної сімки" щодо складу нового Кабміну. Проблемною зокрема виявилась кандидатура на крісло міністра економіки.

Остаточне рішення про формат нового Кабміну відсутнє.

Українська правдаpowered by lun.ua