Порошенко, Олланд і Меркель скоординували позиції щодо місії на Донбасі

П'ятниця, 15 квітня 2016, 11:34

Президент Петро Порошенко, лідер Франції Франсуа Олланд і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель скоординували позиції щодо перспектив введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це йшлося під час телефонної розмови, інформує прес-служба глави держави у п'ятницю.

Зазначається, що співрозмовники також обговорили питання продовження санкцій проти Росії за невиконання "мінських домовленостей".

Порошенко, Меркель і Олланд звернули увагу на погіршення здоров’я Надії Савченко і закликали керівництво РФ негайно її звільнити, як це передбачено "мінськими домовленостями".

Президент України поінформував про постійне погіршення безпекової ситуації на Донбасі й закликав посилити тиск на Росію для припинення вогню.

"Без вирішення питань безпеки загалом і поліцейської місії зокрема складно обговорювати можливість підготовки проведення місцевих виборів", - заявив Порошенко.

У прес-службі президента зазначили, що керівники Франції та Німеччини привітали обрання нового уряду України і побажали йому успіху на шляху реформ.

Серед іншого було обговорено термін надання українцям безвізового режиму та результати нідерландського референдуму.

Як повідомлялося, Порошенко попросив посилити контингент ОБСЄ на Донбасі.

Бойовики, в свою чергу, заявили, що введення на Донбас міжнародної поліцейської місії призведе до "справжньої війни".powered by lun.ua