Порошенко підписав закон про заборону російських фільмів

Четвер, 21 квітня 2016, 09:36
Порошенко підписав закон про заборону російських фільмів

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо заборони російських фільмів, знятих після 2013 року, а також стрічок, які популяризують органи влади держави-агресора

Закон про внесення змін до закону України "Про кінематографію" щодо фільмів держави-агресора (№3359), надійшов до Верховної Ради із підписом президента 20 квітня.

"Передбачена частиною першою цієї статті заборона розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій поширюється на розповсюдження та демонстрування будь-яких фільмів незалежно від країни походження, виробництва після 1 серпня 1991 року", - йдеться в законопроекті.

"Заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, передбачених попереднім реченням органів та дій, поширюється на фільми, вироблені та (або) опубліковані (оприлюднені) після 1 січня 2014 року", - додається в ньому.

Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Законотворці вважають, що він сприятиме національній безпеці України і знизить сепаратистські настрої в суспільстві.

Як відомо, Росію в Україні вважають країною-агресором після анексії Криму й початку воєнних дій із підігрівом сепаратизму на сході України з 2014 року.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування