Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ляшко вимагає відставки Данилюка

Четвер, 21 квітня 2016, 17:20

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагає відставки міністра фінансів Олександра Данилюка та розслідування щодо нього з боку НАБУ.

Про це Ляшко заявив, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

"Я звертаюся з вимогою до міністра фінансів Данилюка з вимогою негайно подати заяву про відставку", - сказав нардеп.

Ляшко нагадав, що минулого тижня під час призначення Данилюка міністром той заявляв, що не має офшорних компаній, "що  він всіма фібрами душі проти корупції".

"Однак це була неправда. Припертий до стінки доказами сьогодні Данилюк визнав, що він є директором трьох офшорних компаній", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що Данилюк перебуває на державній службі працює з 2010 року, до обрання міністром фінансів він працював заступником голови АП.

"Упродовж 5 років Олександр Данилюк як державний службовець найвищого рангу заповнював декларації. У жодній з них за 5 років він не вказав три офшорні компанії, якими володіє. Це означає, що це не помилка. Він свідомо брехав", - заявив Ляшко.

Крім того, він звернувся до НАБУ з вимогою негайно розпочати розслідування щодо приховування офшорів Данилюком.

Як відомо, перед призначенням на посаду міністра з'явилася інформація, що Данилюк, працюючи на держпосадах в Україні, залишався директором лондонських компаній Rurik Real Estate Investment і CEE Investment&Advisory LLP.

Данилюк все заперечував, заявляючи, що не має відношення до бізнесу з 2010 року. "Довгий час я жив і працював у Великій Британії. Понад 3 роки був генеральним директором інвестиційної компанії Rurik Investment Group. У кінці 2010 року я переїхав до України, написавши заяву про складання повноважень керівника компанії і продаж відповідної частки в ній. Із того часу я не займався справами компанії і не отримав від неї жодного доходу", - наголосив він.

Однак у четвер, 21 квітня, Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook, що справді є директором трьох компаній: двох - на Кіпрі та однієї на Кайманових островах.  

Журналіст програми "Схеми" Наталія Сідлецька заявила, що Данилюк зізнався після того, як журналісти "притисли" його документами. 

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: