Севрук запевняє, що справа "діамантових прокурорів" розслідується

Вівторок, 26 квітня 2016, 13:29

В.о. генерального прокурора Юрій Севрук запевняє, що справа "діамантових прокурорів" розслідується належним чином.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

"Справа знаходиться в суді і слухається. Туди входить процесуальний керівник, який займався цією справою з самого початку, і він буде продовжувати цю роботу, Його ніхто не звільняє, не понижує в посаді, не відстороняє", - запевнив Севрук.

В.о. генпрокурора стверджує, що звільнені з ГПУ прокурори, пов’язані з цією справою, майже нею не займалися:

"Це пан Касько, пан Сакварелідзе і пан Трепак. Касько не входив в групу процесуальних керівників і не брав участі у розслідуванні. Коли на комісії з обрання антикорупційного прокурора йому задали питання, яка роль його, він сказав, що… не знайомий з матеріалами справи", - каже Севрук.

"Сакварелідзе був включений в групу процесуальних керівників. Я постановою визначив його старшим у групі, щоб він підтримав державне обвинувачення в суді. Але всі ми бачили, що він туди не з’являвся. Пан Трепак у групу взагалі не входив. Чи це була дійсно їхня робота, чи піар – треба спитати у них самих", - додав він.

"Все буде зроблено для того, щоб завершити розслідування в цій справі і при отриманні необхідних доказів вона буде направлена до суду", – також наголосив він.

Як повідомлялось, екс-заступник Генпрокурора Віталій Касько заявляв, що прокуратура затягує розслідування кількох справ, які стосуються "діамантового прокурора" Олександра Корнійця.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...