"Свободівцю" Сиротюку вручили підозру у справі "бійні під Радою"

Четвер, 28 квітня 2016, 17:04

Голові фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді Юрію Сиротюку вручили підозру у справі щодо подій 31 серпня біля Верховної Ради.

Про це повідомляє в четвер прес-служба ВО "Свобода".

Згідно з повідомленням, 28 квітня в Шевченківському відділенні №4 Головного управління Національної поліції вручили Сиротюку остаточну підозру у справі щодо подій 31 серпня.

У "ВО Свобода" стверджують, що текст документа змінювали тричі. Нині націоналістові інкримінують масові заворушення та опір працівникам правоохоронних органів.

Як зазначив слідчий, справу відкривають для ознайомлення фігурантам справи і після завершення ознайомлення її передадуть до суду.

"На думку слідчих, справу доведено до кінця, хоча ми не бачимо об'єктивного розслідування - швидше продовження попередньої позиції "органів", - зазначив сам Сиротюк.

"Адже ніхто не дослідив перевищення службових обов'язків та правопорушення, які 31 серпня біля Верховної Ради чинили правоохоронці щодо мітингувальників. Так само мене ніхто не допитав щодо завданих мені травм, їх не взяли до уваги, хоча побої було знято. Очевидно, що до суду поліція передасть сфабриковану справу, а не справжнє розслідування, якого так і не відбулося", - прокоментував вручення підозри "свободівець".

Як відомо, 31 серпня 2015 року під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції.

Після голосування парламенту, мітингувальники пішли штурмом на Раду і почали кидати димові шашки. Потім у лави міліції і Нацгвардії полетіла бойова граната.

Четверо правоохоронців тоді померли, а ще близько 150 осіб було поранено.

За даними правоохоронців, мітинг під Верховною Радою 31 серпня організували партія "Свобода", Радикальна партія Олега Ляшка, інші організації.

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що вчинення теракту під стінами Верховної Ради 31 серпня було заздалегідь сплановане та організоване та звинуватив партію "Свобода" у роботі на російське керівництво.

Кількох членів партії включно з її лідером Олегом Тягнибоком ГПУ викликала на допити.

Українська правдаpowered by lun.ua