Україна і Туреччина складуть план спільних дій у Чорному морі

Субота, 14 травня 2016, 03:34

Україна і Туреччина домовилися розробити план спільних дій у басейні Чорного моря.

Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак у facebook після зустрічі в Києві з міністром національної оборони Туреччини Ісметом Йилмазом.

"Домовилися розробити спільний план дій щодо поглиблення співробітництва сфері військово-технічної співпраці, логістичного забезпечення, підготовки особового складу, військово-промислового комплексу, а також щодо спільних дій у басейні Чорного моря. Відповідні документи запланували підписати під час наступної зустрічі", - написав він.

"Мій колега зазначив, що для Туреччини Україна є дружньою та братньою державою. Туреччина підтримує наше прагнення здійснювати реформи та хоче бачити Україну мирною та процвітаючою. Також пан Ісмет Йилмаз подякував українській армії за неабияку стійкість, виявлену під час захисту своєї територіальної цілісності та незалежності", – додав Полторак.

Як відомо Туреччина має тісні контакти з кримськими татарами, значна частина яких упродовж багатьох століть живе і на території Туреччини, і виступає на захист їхніх прав під окупацією.powered by lun.ua