Грановський через суд хоче заборонити "Схемам" показувати відео з ним

Вівторок, 17 травня 2016, 22:09

Народний депутат Олександр Грановський повідомив фракції "Блоку Петра Порошенка", що планує звернутися до суду з проханням заборонити редакції програми розслідувань "Схеми" публікувати дані про його зустрічі.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як відомо, 16 травня журналісти зняли Грановського, якого називають куратором правоохоронних органів від БПП, в ресторані "Інк" у центрі Києва, де він проводив низку зустрічей із різними впливовими людьми.

Зокрема, журналісти зафіксували, як до депутата на зустріч прийшов голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк.

За інформацією Радіо Свобода, народний депутат написав у чат фракції в одному з месенджерів про те, що вважає такі дії журналістів незаконними, і що він планує через суд заборонити вихід матеріалу (журналісти анонсували вихід сюжету у четвер 19 травня на телеканалі "UA: Перший" і сайті Радіо Свобода).

Депутат озвучив колегам по фракції свій "план дій", і повідомив, що буде його реалізовувати, "якщо більшість колег його підтримають з моральної, суспільної, професійної точок зору".

"Якщо відповіді не буде або вони (журналісти) виявляться не в стані толково і з доказами пояснити/підтвердити свою позицію фактами, хочу звернутися з позовом до суду про заборону використовувати матеріали, зібрані незаконним шляхом, якщо, звичайно, зможу це в правовому полі довести", – написав Грановський.

За інформацією Радіо Свобода, частина народних депутатів підтримала "план Грановського".

Журналісти публічно звернулися до Олександра Грановського з проханням про інтерв’ю, редакція очікує відповіді і обіцяє опублікувати її, як тільки отримає.

Після того, як депутат 16 травня поспілкувався з журналістами "Схем" у ресторані, на його сторінці у Facebook з’явився пост, у якому він заявив, що за ним відбувається "професійно організоване стеження з використанням засобів спецтехніки".

Зі свого боку, редакція програми "Схеми" підтвердила, що знімала Грановського у публічному місці, а саме у ресторані "Інк" у бізнес-центрі "Леонардо", де, за інформацією програми, депутат часто проводить зустрічі з різними політичними діячами і представниками правоохоронних структур.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!