Фейгін розповів, як Савченко опинилася босоніж

П'ятниця, 27 травня 2016, 09:32

Надії Савченко варто шукати своє місце в українському політикумі без чужої допомоги, дослухаючись до себе і свого бачення.

Таку думку висловив її адвокат Марк Фейгін в ексклюзивному інтерв'ю "Укрінформу".

"З якою легкістю вона взяла і вийшла з літака босоніж… Ви думаєте, вона щось придумала? Вона просто зняла уггі… У Києві тепло. Навіщо йти у взутті, коли спекотно? Вона й зняла їх. Це просто солдатська звичка…", – сказав захисник.

Повернення Надії
Повернення Надії
Дмитро Ларін

"От якщо їй вдасться зберегти оцю первородність, українськість… бо саме в цьому її український характер, її сутність… От я б хотів, щоб вона такою залишилась", – додав Фейгін.

"От може хтось сказати: та ні, їй треба бути більш дипломатичною, йти на компроміси, не бути такою різкою... Так, політика накладе свій відбиток. Але якщо вона не збереже оцих своїх якостей, в силу яких до неї з таким теплом ставляться люди – мені здається, що це головне, що вона повинна зробити", – заявив він.

Як відомо, 25 травня Надія Савченко повернулася додому, провівши майже два роки у російському полоні. В аеропорту "Бориспіль" вона вийшла з літака босоніж, але запитання журналістів про це проігнорувала.

Як відомо, Надія Савченко є народним депутатом за списком партії "Батьківщина". Юлія Тимошенко зустрічала її в аеропорту разом із рідними Надії. Савченко побувала в офісі "Батьківщини" у день приїзду, одразу після церемоній і виступу в Адміністрації президента.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування