Савченко не мітить на місце Тимошенко

П'ятниця, 27 травня 2016, 12:39

Народний депутат Надія Савченко не претендує на керівну посаду у партії і фракції "Батьківщина".

"У партії "Батьківщина" є голова, лідер" – заявила вона на прес-конференції у відповідь на запитання, чи не планує Савченко очолити партію "Батьківщина".

"Я планую працювати ефективно, для цього абсолютно не потрібно очолювати партію. Буде треба – то треба, не треба – то я можу просто працювати ефективно її членом", – заявила Надія.

Надія Савченко, 27 травня
Надія Савченко, 27 травня
Дмитро Ларін

Вона сказала, що після повернення у "Батьківщині" тільки й говорили, що про роботу.

"Я б хотіла створити комісію, яка буде займатися перевіркою і контролем того, що відбувається зараз на війні, в армії. Я буду працювати – як ще, не знаю, коли розберу, скажу", – сказала депутат.

Савченко вже заявляла, що не буде "перебіжчиком", а буде говорити з колегами по фракції.

Вона також планує зняти плакат зі своїм зображенням у Верховній Раді і готова повісити зображення з іншими українцями - політв'язнями Росії.

А так званий "закон Савченко", який передбачає зарахування 1 дня попереднього ув’язнення як 2 днів позбавлення волі, депутат скасовувати не збирається.

Верховна Рада ухвалила цей закон 26 листопада 2015 року – і він набув чинності 24 грудня.

Генпрокуратура виступає за внесення змін до "закону Савченко", який станом на 15 квітня застосували до 39 496 в`язнів, зокрема звільнили 5 961 осіб, які сиділи за тяжкі злочини.

Як відомо, 25 травня Надія Савченко повернулася додому, провівши майже два роки у російському полоні. Юлія Тимошенко зустрічала її в аеропорту разом із рідними Надії.

Тимошенко зустрічає Савченко 25 травня
Тимошенко зустрічає Савченко 25 травня
Дмитро Ларін

Савченко побувала в офісі "Батьківщини" у день приїзду, одразу після церемоній і виступу в Адміністрації президента.

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua