ПФУ відмовив українцеві у пенсії на підставі листування з бойовиками

Понеділок, 30 травня 2016, 00:24

Броварське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області відмовило громадянину України в оформленні пенсії, посилаючись на дані, надані "Пенсійним фондом "Донецької народної республіки".

Про це йдеться у повідомленні громадської організації "Восток SOS" з посиланням на дані, отримані юристами ГО КримSOS

"У листі за підписом заступника начальника управління Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області І.А. Іваницької йдеться: "Пенсійний фонд України у Київській області надає Вам ксерокопію повідомлення про відновлення виплати пенсії у Київському районі м.Донецька "Донецької Народної Республіки", яке надійшло до нашого управління", - вказано у документі. 

"Між ПФУ і бойовиками йде офіційне листування, результатом якого стало позбавлення громадян їх прав", - зазначили у фонді "Восток-SOS". 

Також зазначається, що до громадських організацій, які займаються правами внутрішньо переміщених осіб і жителями зони конфлікту на сході України, неодноразово зверталися з приводу позбавлення їх соціальних виплат або пенсій через нібито "отриману інформацію від Служби безпеки України".

"На практиці виявилося, що Пенсійний фонд користується не даними від спецслужб, а веде офіційну переписку з бойовиками. Громадські організації закликають керівництво ПФУ припинити ганебну практику позбавлення прав громадян України, посилаючись на листи від бойовиків, контрольованих Російською Федерацією, - зазначили у ГО.

 
 powered by lun.ua