Насіров назвав пріоритетні напрями реформування митниці

Четвер, 5 травня 2016, 13:13

Державна фіскальна служба визначила пріоритетні напрями реформування митниці.

Про це повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, передає прес-служба відомства.

"Угода про Асоціацію з Євросоюзом вимагає імплементації низки положень в митній сфері. В першу чергу йдеться про проведення низки реформ. Сьогодні службою визначено пріоритетні напрями реформування митниці", - сказав Насіров.

За його словами, серед важливих завдань, які допоможуть вдосконалити митну систему України та налагодити взаємовідносини з бізнесом - спрощення митних процедур, електронізація сервісів, вдосконалення системи аналізу ризиків, повний запуск "Єдиного вікна", мінімізація митних правопорушень, приєднання до NCTS, розбудова інфраструктури та створення інституту уповноваженого економічного оператора.

"Не менш важливим для розбудови митної справи є співпраця з міжнародною спільнотою. Для цього ми працюємо над реалізацією низки ініціатив - дотримання курсу на міжнародне співробітництво, інтенсифікація обміну інформацією, поширення інтегрованого управління кордонами на всі пункти пропуску та запровадження посади митного аташе", - зазначив Насіров.

"Впровадження запропонованих реформ стане відображенням найкращого європейського та світового досвіду в галузі митної справи, дозволить пришвидшити митні процедури і встановити новий формат взаємодії між митними органами та бізнесом", - наголосив він.

Економічна правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: