Адвокат ГРУшників подала в суд на Порошенка і Матіоса

П'ятниця, 10 червня 2016, 16:37

Адвокат російських ГРУшників Євгена Єрофеєва і Олександра Олександрова Оксана Соколовська подала до суду на президента Петра Порошенка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса з вимогою захисту честі та гідності.

Відповідні документи вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook в п'ятницю.

Соколовська вимагає від президента заперечити свої слова про те, що вона затягувала процес обміну її підзахисних на Надію Савченко, а також про те, що вона співпрацювала з російською ФСБ. Від суду вона вимагає визнати цю інформацію недостовірною та такою, що посягає на її честь та гідність і підлягає спростуванню.

Оскільки Порошенко озвучив це на прес-конференції, яка відбулася 3 червня, Соколовська вимагає від суду зобов'язати його скликати ще одну прес-конференцію і під час неї спростувати свої слова.

Також вона вимагає від суду визнати недостовірною інформацію Матіоса про те, що у справі ГРУшників Соколовська узгоджувала свої дії з ФСБ. Ці слова він озвучив у програмі Наталії Влащенко Hard Talk Live на 112 каналі, тому Соколовська вимагає від нього знову прийти на цю програму і спростувати свої заяви.

Соколовська вимагає, щоб Матіос розповів, звідки у нього інформація про таку співпрацю Соколовської, а також надати документи щодо стеження за адвокатом.

До Порошенка у Соколовської грошових претензій немає, а від Матіоса вона вимагає 100 тисяч гривень.

Українська правдаpowered by lun.ua