Соболєв: Князевич просив не люструвати Льовочкіна й Азарова

22778 переглядів
Понеділок, 13 червня 2016, 12:25
Дмитро Ларін, УП

Депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив, що представник президента у Верховній Раді колись просив виключити з люстрації Сергія Льовочкіна та Миколу Азарова.

Про це він сказав на погоджувальній раді парламенту під час суперечки щодо очищення Конституційного Суду, маючи на увазі Руслана Князевича.

Реагуючи на слова про те, що вже 15 місяців у парламенті не розглядають законопроект, який би поширив люстрацію і на суддів КС, Князевич сказав:

"24 травня ми отримали висновок науково-експертного управління і домовилися, в тому числі, з першим заступником голови комітету в комітеті розглянути його на наступному засіданні у середу".

"З приводу хабарів суддів Конституційного Суду. Я не хочу коментувати те, що Ви сказали з приводу голосування парламенту, але справжнім хабаром суддям Конституційного Суду було те, що під час прийняття закону про люстрацію в останній момент Ви вилучили суддів Конституційного Суду з переліку осіб, на яких поширювалася люстрація. Так само, як і уповноваженого з прав людини", – заявив Князевич.

"Якщо буде потреба і необхідність прокоментувати, чому Ви це зробили, я обов'язково це зроблю колись," – додав він.

На це Соболєв заявив, що Князевич, будучи представником президента у парламенті, просив "виключити з люстрації Сергія Льовочкіна і Миколу Азарова".

Як відомо, Князевич був представником президента Петра Порошенка у Верховній Раді з 17 червня 2014 року до 15 січня 2015 року.

Його в цій справі замінив Степан Кубів, а з 30 травня 2016 року президента у Верховній Раді представляє депутат БПП Артур Герасимов.

Олена Рощенко, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua