Кулик поскаржиться Луценкові на Ситника

4112 переглядів
Четвер, 14 липня 2016, 17:56

Прокурор сил АТО Костянтин Кулик, який звинувачується НАБУ у незаконному збагаченні, стверджує, що ця справа є замовною.

Про це він заявив журналістам у четвер.

"Раніше я заявляв про те, що Ситник виконує замовлення, щоб перешкодити розслідувати справу Курченка і Януковича. Я про це готую рапорт генеральному прокурору, завтра подам. В ефір я не готовий це говорити, там треба проводити окреме розслідування", – сказав він.

На уточнююче питання про те, чи є в нього докази, він відповів ствердно.

Відповідаючи на питання про його цивільну дружину Ірину Німець, на яку записано майно, він заявив, що у нього немає цивільної дружини.

На питання про те, звідки у нього взялися три мільйони гривень, Кулик відповів, що мав можливість заробити ці гроші раніше.

"Я не зовсім розумію обвинувачення, які мені висувають. Звучить так, як ніби я зайшов у 2011 або 2015 році з порожніми кишенями", – сказав він.

Коментуючи показаний на відео допиту момент, коли він не міг згадати номер своєї квартири, Кулик заявив, що останні півтора року проживає і проходить службу в Краматорську, тому міг забути номер.

Як відомо, у четвер керівники НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури під час брифінгу озвучили деталі справи Кулика та етапи її розслідування.

Директор НАБУ Артем Ситник також заявив, що керівництво Генпрокуратури "впихнуло" Кулика у розслідування справи Курченка, щоб надати йому образ героя. Також він додав, що це було зроблено вже після того, як була підготовлена підозра щодо Кулика і в Генпрокуратурі про підозру знали.

Тетяна Кусок, Олег Шанковський, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua