Адвоката Савченко просять залишити "Що? Де? Коли?"

Четвер, 18 серпня 2016, 21:34

Ведучий і генеральний продюсер програми "Що? Де? Коли?" Борис Крюк вважає, що адвокат Ілля Новиков має залишити клуб знавців.

В інтерв'ю "Московському комсомольцю" він пояснив свою позицію тим, що Новиков захищав в суді українську військову, депутата "Батьківщини" Надію Савченко.

"Незважаючи на моє хороше ставлення до Іллі, він повинен був обрати спочатку, що для нього важливіше - Клуб або політична кар'єра, а потім займатися Савченко", - сказав Крюк.

"Зрозумій, якщо ти захищаєш Савченко і ти гравець "ЩДК", то, значить, "ЩДК" - теж за Савченко", - додав він, зазначивши, що програма "Що? Де? Коли?" поза політикою.

На запитання про те, чи повинен Новиков піти, Крюк відповів "безумовно".

"Спочатку попрощайся з нами, а потім займайся Савченко", - сказав він.

Новиков вже прокоментував заяву Крюка, зазначивши, що не має до нього претензій.

"Я прекрасно розумів, коли приймав у липні 2014 року захист Савченко, що це може завдати неприємностей "Що? Де? Коли?", яка виходить на Першому каналі. Перше, що я зробив, підписавши угоду про захист - подзвонив продюсерам і сказав, що розумію їхні труднощі і в будь-який момент піду", - написав він на Facebook.

Як відомо, Новиков бере участь у "Що? Де? Коли?" з 2002 року.

Він є двократним володарем "Кришталевої сови" (приз найкращому гравцеві сезону) і володарем "Діамантової сови" (нагорода для кращого гравця року).

Востаннє у "Що? Де? Коли?" Новиков грав у грудні 2015 року.

Українська правдаpowered by lun.ua