Савченко зібралася ночувати під АП

Понеділок, 8 серпня 2016, 20:45

Нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко заявила, що ночуватиме під Адміністрацією президента України разом із родичами українських військових, які потрапили у полон до проросійських бойовиків.

Про це політик сказала в інтерв’ю 112 каналу у понеділок ввечері.

"Деякі мами залишилися голодувати і стояти під АП. Вони хотіли сьогодні розбити намет, щоб залишитися на ніч. Їм це заборонили зробити. (…) Зараз я їду на ніч туди, беру сестри машину, машини помічників, ставимо і будемо ночувати разом з мамами", - заявила Савченко.

"Матері будуть стояти, я сподіваюся. Якщо їм дорогі їхні діти, вони будуть стояти. Ми надамо їм всяку підтримку. Я буду стояти з ними по ночах, вдень я буду працювати", - додала вона.

Водночас перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко негативно поставилася до ідеї голодувати під АП.

"І ось сьогодні, внаслідок певної акції під АП, кілька нещасних жінок прийняли рішення голодувати... Якби це хоч якось допомогло в звільненні хлопців, за яких ми б'ємося... Якби це хоч якось розтопило серця тих, в кого ключі від в'язниць заручників...", - написала вона на Facebook.

"Як на мене - це безвідповідально і жорстоко втягувати родини заручників в подібні авантюри. Так використовувати їх відчай. Будемо робити все, аби вмовити мам і дружин повернутися додому, їм потрібні сили і витримка дочекатися своїх рідних", - додала Геращенко.

"І робимо все, щоб звільнити хлопців. І якщо певні деталі не можна говорити до моменту звільнення - це не означає, що робота не ведеться", - заявила політик.

Станом на 23:07 під АП перебуває Савченко, а також учасники протесту - 5 з них оголосили голодування, повідомляє кореспондент УП.

 
Фото: Мар'яна П'єцух
 
Фото: Мар'яна П'єцух

Як відомо, у понеділок Надія Савченко організувала мітинг під Адміністрацією президента у Києві з вимогою у будь-який спосіб звільнити українських полонених.

Вона хоче брати участь у перемовинах щодо обміну полоненими, її сестра Віра Савченко як переговорника пропонує дружину Медведчука - Оксану Марченко.

2 серпня депутат "Батьківщини" оголосила голодування на знак протесту проти "бездіяльності влади і світу" в питанні звільнення українських заручників.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування