Турчинов назвав провокацією чутки про його переведення в МВС

Вівторок, 13 вересня 2016, 08:32

Секретар РНБО Олександр Турчинов називає чутки про його можливе призначення міністром внутрішніх справ замість Арсена Авакова спланованою проросійською провокацією.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

"Розмови про конфлікти в силовому блоці та мій перехід в Міністерство внутрішніх справ – чергова спланована провокація", - заявив він.

Турчинов зазначив, що в понеділок через окремі мас-медіа "була вчинена чергова інформаційна диверсія російської пропагандистської машини на нашій території".

"Стиль роботи кремлівських провокаторів і їхні заготовки залишаються незмінними – дестабілізувати Україну зсередини, створити штучні конфлікти та посіяти недовіру", - зазначив він.

"Нещодавно за допомогою такої ж тактики російська агентура розхитувала урядову коаліцію, стравлюючи попереднього прем’єра з можливими його наступниками. Тоді "аналітики" відправляли мене керувати Урядом. У них нічого не вийшло, бо державницькі сили замість протистояння продемонстрували зрілість і мудрість. Була збережена коаліція, оновлено склад Уряду та скориговано Програму дій", - наголосив Турчинов.

Він звернув увагу, що чутки про його нове призначення ширяться "у розпал путінського збройного божевілля на наших кордонах і на окупованих територіях нашої держави".

"Зараз саме той час, коли нам потрібна максимальна концентрація та консолідація. Ворог робитиме все, аби підірвати віру українців у нашу єдність і можливість дати гідну відсіч окупанту. Для цього він залучає не лише військові засоби, а й широкий арсенал брехні та дезінформації", - наголосив він.powered by lun.ua