Холодницький сказав, коли завершать справу про "рюкзаки Авакова"

Субота, 24 вересня 2016, 19:56

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький анонсував завершення справи про "рюкзаки Авакова" на початку - у середині жовтня. 

Про це Холодницький заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" ввечері 24 вересня. 

"Ми провели слідство, встановили, що ці рюкзаки не відповідають встановленим вимогам - тканина не та, ціни мали бути іншими,  літраж не той. ... Слідство триває, підходить до свого завершення", - зазначив він.

"Думаю, на початку жовтня - може, у середині жовтня - поінформуємо суспільство про завершення справи з хештегом "рюкзаки Авакова". Скажу одразу - не дочекаєтесь там прізвища Авакова", - заявив Холодницький. 

При цьому він відмовився сказати, чиї прізвища буде названо, пославшись на таємницю слідства. 

Як відомо, у лютому з’явилося відео з прихованої камери, на якому син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

Раніше повідомлялося, що фірма-постачальник тактичних рюкзаків для МВС пов'язана з харків'янином Володимиром Литвином, який є другом сина міністра МВС Арсена Авакова.

Відповідно до ухвали Солом’янського районного суду Києва від 23 березня,  НАБУ у рамках досудового розслідування отримало доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС  "Дніпровенд", яку пов’язують з сином Авакова.

Українська правда 

powered by lun.ua