Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Кремль заявив, що ФСБ "рішуче протидіє" провокаціям України

Четвер, 24 листопада 2016, 11:32

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російські спецслужби "здійснюють природну протидію провокаційній діяльності з боку України".

Про це він заявивши журналістам, коментуючи питання про те, з чим пов'язана активізація затримань і російських і українських громадян за підозрою в підривній діяльності в Криму і російських регіонах, передає РИА Новости.

"Провокаційна, деструктивна діяльність України триває, провокаційна, найчастіше. У тому числі в Криму. Певна річ, зустрічає рішучу протидію з лінії наших спеціальних служб, які роблять те, що їм належить робити", – заявив зокрема Пєсков.

При цьому прес-секретар Путіна відзначив, що не буде коментувати випадок, пов'язаний із затриманням колишнього офіцера ЧФ, підозрюваного в шпигунстві на користь України.

"Це, швидше, питання для наших спеціальних служб", – відзначив він.

Раніше в четвер Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила про затримання в Севастополі колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту капітана 2 рангу запасу Леоніда Пархоменка за підозрою в шпигунстві на користь України.

Там заявили, що Пархоменко збирав і передавав іноземній спецслужбі відомості про діяльність Чорноморського флоту, які є державною таємницею. За статтею про державну зраду Пархоменку загрожує до 20 років ув'язнення.

У Міноборони України назвали повідомлення про затримання "диверсанта" черговим фейком.

Там відзначили, що російська пропаганда продовжує розганяти тему "українських диверсантів", використовуючи базу даних особистих справ колишніх військових, які служили в автономній республіці Крим.

Крім того, як відомо, ФСБ звинувачує в шпигунстві українського журналіста Романа Сущенка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: