Жебрівський: О 12.00 має бути тиша. З передової повідомляють про обстріли

Вівторок, 31 січня 2017, 12:25

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив про попередню домовленість про запровадження режиму "тиші" в районі Авдіївки з 12:00 31 січня.

Про це він пише у Facebook у вівторок.

"Є попередня інформація про настання режиму тиші о 12:00. Ремонтні бригади готові одразу розпочати роботи з відновлення ліній електропередач", – написав він.

Водночас, за даними "Української правди", отриманими з передової, станом на 12.20 режим "тиші" не дотримується.

Керівник української сторони в СЦКК Анатолій Петренко до 12-ї години повідомляв, що ремонтно-відновлювальні роботи в Авдіївці провести не вдається, бо тривають активні бойові дії.

У свою чергу волонтери, які знаходяться в зоні загострення біля Авдіївки, повідомляють, що бойовики розсилають СМС-повідомлення із погрозами. Подібна практика застосовувалась під час військових дій у районі Донецького аеропорту та Дебальцевого.

Як повідомлялося, російсько-окупаційні війська не припиняють штурмові дії та активно застосовують артилерію й міномети в районі населеного пункту Авдіївка.

"Окупантів не зупиняють навіть власні втрати, які вони понесли внаслідок спроб захоплення українських позицій", – повідомляв штаб АТО.

Бойовики відмовились дотримуватися режиму "тиша" і не захотіли забирати тіла своїх загиблих.

Внаслідок обстрілів бойовиків із "Градів" у Авдіївці є жертви серед мирного населення і руйнування.

Повідомлялося, що впродовж дня з Авдіївки влада може евакуювати до 8 тисяч осіб.

Загострення в цьому населеному пункті почалося 29 січня.

Українська правдаpowered by lun.ua