Екс-депутат РФ, що свідчив проти Януковича, став громадянином України

Вівторок, 14 лютого 2017, 14:43

Колишній депутат Державної Думи Російської Федерації Денис Вороненков заявив, що в грудні 2016 року одержав українське громадянство.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Цензор.НЕТ".

"Я вже громадянин України. 4 грудня (2016 року – ред.) закінчилися мої повноваження депутата Державної Думи, а 6 грудня я став громадянином України", - сказав Вороненков.

Щодо його показань Генеральній прокуратурі України про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича екс-депутат Держдуми сказав: "Я б не хотів розповідати матеріали попереднього слідства, але коротко... Так, я дав свідчення у справі про державну зраду Януковича. Я порахував це своїм обов'язком, допомогти своїй країні і викрити цього негідника".

Відповідаючи на питання про те, чим би він хотів займатися в Україні, Вороненков сказав: "У першу чергу, звичайно, я б хотів бути корисним країні, з усім багажем знань, який у мене є".

"Я зараз перебуваю в стадії переговорів. Спочатку я отримав громадянство, тому що не будучи громадянином країни, складно претендувати на заняття будь-яких державних посад. Мені не потрібні привілеї, я буду намагатися знайти своє місце в житті, як всі", - сказав він.

В коментарі УП в Адміністрації президента повідомили, що президент Петро Порошенко не надавав громадянство, але могла надати міграційна служба.

Як відомо, російське видання "Коммерсант" у січні повідомляло, що Вороненков дав Генеральній прокуратурі України свідчення у справі про держзраду проти колишнього президента країни Віктора Януковича.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування