Авдіївка: Ремонтні роботи в четвер так і не розпочнуться

Четвер, 2 лютого 2017, 13:53

У четвер ремонтні роботи з відновлення електропостачання в Авдіївці так і не розпочнуться.

Про це Українській правді повідомив радник голови Донецької області Олесь Пограничний.

"Станом на 14:40 ремонтні роботи так і не вдалося розпочати через обстріли. Світловий день закінчується, тому ремонтники так і не вийдуть сьогодні", - сказав він.

Він нагадав, що попри те, що російська сторона СЦКК у середу надала письмові гаранті дотримання режиму тиші заради проведення ремонту, обстріли поновилися за декілька годин.

За інформацією УП, Україна буде намагатися змусити Росію надати письмові гарантії припинення вогню на найвищому державному і міжнародному рівні.

Як відомо, ситуація в Авдївці різко загострилась 29 січня, однак 1 лютого бойовики все ж частково припиняли вогонь відповідно до домовленостей про режим "тиші".

Вдень 1 лютого бойовики порушили "тишу" й обстріляли бригаду електромонтажників, через що ті не дійшли метрів 300 до місця можливого розриву ЛЕП.

2 лютого вранці бойовики дотримувалися режиму тиші на окремій ділянці не більше кількох годин, де мали відбуватися ремонтні роботи. Однак станом на 11:40 Жебрійвський повідомив, що бригада електромонтажників через обстріли не змогла вийти в район пошкодження ліній електропередач для відновлення електропостачання в Авдїівці.

Про стан справ в Авдіївці і про причини загострення можна прочитати тут.

Оксана Коваленко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: